אודות

שלום לכולם,
ברוכים הבאים וברוכות הבאות.
שמי אמיר לביא, מומחה לריפוי טבעי, הילר ומפתח שיטת ריפוי ע"י טיפול בשדה החשמלי EMF דרך טבעית ולא פולשנית לאיזון וטיפול ממוקד במגוון בעיות רגשיות, פיזיולוגיות ואורטופדיות, השיטה מטפלת במגוון רחב של תסמינים או תופעות שבאות והולכות ללא סיבה ברורה.
כבר מהטיפולים הראשונים תוכלו לחוש את ההבדל באיכות חייכם.
*חרדות ותופעות שלאחר לידה
*כאבי גב מפרקים ושרירים, בחזה וכאבים לא מוסברים.
*כאבים על רקע נוירולוגי
*פיברומיאלגיה
*חריקת שיניים
*כאבי סטרס.

השתלמויות מקצועיות

:The Well Being Science W.B.S – באה מתוך הגישה הרואה את האדם כמכלול השפעות בעלות יחסי גומלין בינו לבין עצמו ובין סביבתו.

רפואה פונקציונלית – השתלמות בתחום האבחון הקנסיולוגי ככלי לאיתור וניטור נקודות רגישות ומחסומים, בדיקת רגישויות למזונות ספציפיים בכדי ליצור אורח חיים בריא.

איזון גוף מוח – כיצד גופינו מגיב, מעכל ומתהלך מידע דרך שני החלקים העיקריים שלו – הגוף והמוח. מה השוני בתפיסות וכיצד הנטייה האישית משפיעה על החיבור הזה.

מיומנויות תקשורת בינאישית – מה הוא השיח הפנימי שחי בנו וכיצד אנו מעצבים לעצמינו את גישתנו לחיים ואת גישתנו בראשונה לעצמנו.

אסטרולוגיה פונקציונלית מעשית – גישה הבוחנת כיצד אסטרולוגיה מניעה את חיינו, פועלת עלינו ומעצבת את בחירותנו מבלי שנהיה מודעים לכך.

האסטרולוגיה הבריאותית – הנה שילוב אשר מאפשר לקבל תמונת מצב או אבחון בריאותי דרך המפה האישית, המשמשת כמפת בריאות לאבחון סימפטומים רבים ואת דרך הטיפול בהם, כיצד בריאותנו מקושרת ישירות להשפעות האסטרולוגיות.

מעל 20 שנה של טיפולים, בהם ברור כי האדם הוא מכלול מרכיבים השזורים יחד-חומר ואנרגיה ומשפיעים אחד על השני ביחסי גומלין.

בברכה
אמיר לביא