שיקום ההילה

כיצד אנו בעצם מזדהמים אנרגטית או חשמלית? 

השדה ההילתי שלנו אחראי על 80% מהבריאות שלנו וכול שינוי בו יכול להשפיע במגוון תופעות פיזיולוגיות, נפשיות, רגשיות ופסיכולוגיות אצל האדם.

– בעיות של מתח
– חרדות
– דיכאונות ומצבי רוח לאחר לידה
– קשיי ריכוז וזיכרון
– עייפות כרונית
– אי סדירות במערכת העיכול
– פחדים או חרדות בלתי מוסברים
– כאבי שרירים ופרקים
– סחרחורות
– ועוד…

ננסה להבין את זה מהרווד הבסיסי של היום יום,
כאשר אנו חיים, אנו פעילים, עושים דברים, יוצאים לרחוב אנו מתלכלכים פיזית, פיח, אבק, רעלים באוויר נדבקים אלינו, אנו נושמים גזים ואויר שלא תמיד נקי, אנו אוכלים מזונות שלא תמיד בריאים לנו.
אבל כשמגיעים הביתה מתקלחים ומחליפים בגדים, עושים קצת ספורט אולי אוכלים משהוא ומרגישים שוב רעננים, זהו תהליך פשוט וקבוע ששומר על בריאותינו  ונותן לנו תחושת רעננות,התחדשות וניקיון.

הרמה האנרגטית לא שונה, אנו סופחים אלינו רשמים(סיגנלים), מחשבות שליליות, כעסים, תסכולים, ביקורות, ציפיות והקרנות אנרגטיות שונות מאנשים סביבנו, או שאנו מייצרים אותם בתוך השדה החשמלי שלנו, ההילה שלנו כגון : כעסים, האשמה עצמית, מצבי רוח, מחשבות שליליות, דימוי עצמי, גם אלו הם מצבורים אנרגטיים שנתקעים בהילה.
מעבר לזה ישנה גם קרינה ממכשירי חשמל שלא הכי בריאה לנו, חשמל סטטי וקרינה אלקטרו מגנטית כגון: גלי רדיו, קרינה סלולרית, גלי טלוויזיה, ועוד…, כול אילו משבשים את זרימה טבעית של אנרגיה החשמלית שבגוף.
משבר רגשי, תאונה או פגיעה פיזית, או פגיעה פסיכולוגית ו/או רגשית, גם אילו יכולים גם ליצור רעילויות ופגיעה בשדה ההילתי שלנו, ישנם מקרים של חבלות או קרעים בהילה בעקבות שוק או טראומה קיצונית אשר הגוף אינו יכול להתאושש וכתוצאה מכך ישנה בריחה של אנרגיה, במצב זה יכולה להישאב האנרגיה הדרושה מהאיברים הפנימיים ולהחליש אותם.

מטרת הטיפול הוא לנקות, לאזן ולשקם, את אותם אזורים בהילה שנפגעו ולאפשר החלמה, התהליך הינו ייחודי ומותאם לכול מטופל ומאפשר להגיע לתוצאות מרשימות של החלמה ושיפור משמעותי ברוב התחומים.

בברכת איזון ובריאות,
אמיר