מטופלים מספרים

"את האמת הייתי סקפטית לגמרי אבל …אין לי מילים, במשך שנתיים אחרי הלידה קיבלתי מחזור כול שבועיים, מה לא ניסיתי, תזונה, מחטים, עיסוי, כלום לא עזר.
הגעתי לאמיר, אחרי שלושה טיפולים המחזור הסתדר כמו שעון כול 28 יום, תאמת הופתעתי 🙂
המון תודה,
איריס כפר סבא

"הגעתי לאמיר אחרי שחודשים סבלתי מגב עליון תפוס, אמיר הסביר לי בפשטות איך התהליך מתבצע ואיך אני אמורה להרגיש, כול טיפול ארך כ 20 דק אולי 30, אחרי הטיפול ראשון הרגשתי הקלה בכאב, הטיפול השני ממש ממש כאב, אבל אחריו הכאב פשוט התפוגג ונעלם, אין לי מילים להסביר מה אמיר עשה, מה שחשוב לי זו התוצאה – שהכאב נעלם!!!
תודה רבה על השירות והטיפול."
רוית

"התאור הכי ברור שהרגשתי זה שהתחושה היתה כמו לנקות אבק ממשקפיים, כשמרכיבים שוב מגלים כמה אבק היה שם, כמה שיבש לנו את הראייה"
אורנית – כ"ס

"לאחר הטיפול התחושה היתה שהחלקים שבי חזרו להיות יחד ואין קונפליקטיים פנימיים סוג של איזון שקט אם תחושה שכאילו מצאתי בתוכי את המקום השקט מחדש"
ריקי – ראש העין

"זו לא הפעם הראשונה שאני עוברת אצל אמיר טיפול.
אחת לחודש משתדלת לפנק את עצמי בטיפול, בפעם האחרונה זה היה אחרי משבר בעבודה והתפטרות ממקום עבודה שעשה אותי חולה וגם הייתי לפני ראיון לעבודה חדשה, למרות ההתפטרות והמתח שליווה אותי, החלטתי להגיע לטיפול, עברתי את הטיפול והגעתי צלולה וברורה לראיון החדש, אחרי כחודש במקום העבודה החדש המנהלת אמרה לי שפשוט הגעתי זוהרת לראיון ואי אפשר היה להתעלם מזה.
לסיכום, זו ממש שטיפה אנרגטית, אני מגיעה במצב אחד ויוצאת חדשה לגמרי ורגועה, אפילו הפנים שמשתקפות במראה נראות חדשות ורעננות, כאילו השילו מעליהן מטען כבד, אמיר משדר רוגע וסבלנות, קשוב ורגיש לדקויות, לתחושות באזורים השונים שמוקרנים מההילה ולמה שנדרש לאיזון המערכת.- מומלץ בחום!"
מיכל כפ"ס

הי אמיר, אשמח אם תוכל להעלות את זה לאתר שלך – "פניתי לאמיר לאחר שנכנסתי להריון ומהיום הראשון סבלתי מבחילות קשות, לאחר מכן החלו דימומים חזקים, הרגשתי חולשה, חוסר אנרגיות, וממש היה לי קשה לתפקד בפעילויות היום היום. היו ימים שפשוט נשארתי במיטה. כשהבנתי שהמערכת הרפואית לא יכולה לעזור לי ואפילו לא יודעת להסביר מה קורה, פניתי לאמיר.

שלחתי לו תמונה שלי כי אני לא גרה בארץ, הוא עשה לי טיפול, ויומיים אחר כך הרגשתי שיפור משמעותי מאוד! הדימומים פסקו, האנרגיות חזרו, ושוב הרגשתי טוב, מלאת כוחות חדשים כמעט כאילו אני לא בהריון בכלל. אמיר פשוט הציל אותי! תודה גדולה על העזרה!"
מכל הלב
ליאת

"אחרי הטיפול הרגישתי כאילו כל תא בגוף עבר סוג הרפיה והגוף עבר מעין  התחדשות פנימית".
רינת כפר סבא

איך הרגשתי אחרי הטיפול?
"פשוט מאוד, מצאתי שהטיפול האנרגטי של אמיר זו דרך מעולה להיות בריאה ולהשאר בריאה ובקלות" 🙂
עידית כ"ס

"זה מדהים! הגעתי מותשת, חלשה מלווה בכאבי גוף שלא עוברים.
אמיר הסביר בנעימות מה הוא הולך לעשות, נגע בי כמה נגיעות קלות בראש ובכתפיים ופתאום אני מרגישה על הרגליים כמו שלא הרגשתי שנים, דברים שהטרידו ניראו רחוקים והרבה יותר קל היה להסתכל עליהם ולבחון אותם מחדש, כאילו שהם איבדו מהכוח שלהם".
עינת – פתח תקוה

את האמת, כשיצאתי מהטיפול לא הרגשתי שונה, אמרתי לאמיר שאני מרגיש שכאילו רק ישנתי טוב, קבענו שנדבר בעוד מספר ימים, רק אחרי יומיים קלטתי שבעצם אני מרגיש אחרת לגמרי, ברור עם עצמי ומלא בתחושת בטחון כאילו מישהו ניקה לי את המשקפיים ופתאום ראיתי צלול, היום אני יכול להגיד " פשוט מדהים ".
אליה כ"ס

"הגעתי לאמיר עם כאבי גב שלא עברו חודשים, שום פתרון לא ניראה שעובד, בטיפול השני הרגשתי כאילו אמיר הוריד לי תיק כבד מהגב, תיק שלא ידעת בכלל שהוא שם, פתאום נהייה לי קל להזדקף ועמוד, חודשים שלא הרגשתי כך"
המון תודה.
רחל – רעננה